• Godziny dowozów

   

  Przed dostawą zamówień zawsze kontaktujemy się z klientem w celu uzgodnienia dogodnego terminu dostawy.

   

  09.09.2019

  godz. 12.00-20.00

   

  10-13.09.2019

  godz. 09.00-13.00

   

  14.09.2019 (SOBOTA)

  godz. 10.00-12.00

    

   

  „NIEDZIELA NA HUBACH" - 15.09.2019

  (odbiór w okolicach Dworca Głównego PKP)

   

  godz. 14.00-20.00 po wcześniejszym złożeniu dyspozycji* najpóźniej do godz. 12.00 POPRZEDZAJĄCEGO dnia (infolinia w niedzielę czynna wedle potrzeby dla tych klientów, którzy zgłoszą chęć odbioru towaru w tym dniu), płatność wyłącznie gotówką lub poprzez przedpłatę na konto (wystarczy okazać potwierdzenie zlecenia przelewu).

NASZA HISTORIA

Jesteśmy pozytywnie zakręconą, rodzinną ekipą, która pewnego dnia postanowiła, że czas coś w życiu zmienić i założyć działalność z powołaniem... Taką, z której bylibyśmy dumni, do której mielibyśmy serce i o której z czystym sumieniem moglibyśmy powiedzieć, że jest zgodna z naszymi zainteresowaniami i przekonaniami... I tak właśnie powstał internetowy sklep zoologiczny Elzonik.pl, w dalszej perspektywie nie tylko zoologiczny, którego dziś mogą być Państwo gościem... Usiądźcie więc wygodnie i zapoznajcie się z naszą historią :)

Nie będziemy nikogo przekonywać, że nasz sklep jest jedyny w swoim rodzaju, choć tak naprawdę jest, bo w istocie każdy sklep ma w sobie coś wyjątkowego i nie ma dwóch identycznych w każdym calu. Nie będziemy nikomu wmawiać, iż oferta sklepu Elzonik.pl jest najatrakcyjniejsza na rynku, bo nasza ocena w tym zakresie byłaby wielce nieobiektywna. Nie będziemy się kreować na nie wiadomo jak wielkie przedsiębiorstwo, kiedy mamy świadomość, że nasza siła tkwi w kameralności i szczerości względem każdego, kto obdarza nas zaufaniem. Nigdy nie będziemy również toczyć śmiercionośnej walki o jak najniższe ceny na rynku, mając świadomość kosztów i nakładu pracy, jakie musimy wkładać w jak najlepszą jakość obsługi i jak najwyższe bezpieczeństwo zamówień. Możemy zapewnić jednak, że pragniemy wciąż rozwijać się dla tych, którzy cenią naszą działalność i wybierają właśnie nas, aby zadbać o zdrowie swoich pupili i swoje własne.

Wszystko zaczęło się od sklepu zoologicznego...

Pomysł na rozpoczęcie takiej, a nie innej działalności gospodarczej kiełkował w nas jeszcze na długo przed jej założeniem, jednak ostatecznie inspiracją do podjęcia działań w celu jej powołania (z dniem 10 kwietnia 2014 roku) stały się nasze szynszyle, które jednocześnie są naszymi sklepowymi ekspertami w dziedzinie różnego rodzaju przysmaków dla gryzoni - Miguś, Efik i Elmo. Każdy z wymienionych tu zwierzaków ma zresztą swoje miejsce w naszym sklepowym logo.

Nasz internetowy sklep zoologiczny Elzonik.pl w swych początkach powstał z myślą o gryzoniach i królikach - których potrzeby często są pomijane w innych sklepach z artykułami zoologicznymi lub niewłaściwie postrzegane przez właścicieli tychże sklepów. Sam asortyment w miarę upływu czasu będzie poszerzany i uzupełniany, lecz na pewno nie zapychany artykułami niskiej jakości. Nie sprowadzamy najtańszych piasków dla szynszyli, gdyż w większości przypadków bardzo źle wpływają one nie skórę zwierzęcia i wzmagają u niego chęć drapania się lub wręcz są przyczyną różnorakich chorób skórnych, nie sprzedajemy także słodkich kolb, które tak naprawdę są źródłem pustych, nic nie wnoszących kalorii. Często wręcz odradzamy określone produkty, mimo że mogłyby nam przynieść zysk finansowy, bo zdrowie zwierzaków jest w naszej działalności zoologicznej priorytetem.

My sami, będąc szczęśliwymi właścicielami szynszylowej gromadki, nieraz spotkaliśmy się z sytuacją, kiedy musieliśmy robić zakupy w naprawdę wielu miejscach, aby w pełni zaspokoić potrzeby naszych pupili, co powodowało wzrost kosztów oraz stratę czasu na często daremne poszukiwanie określonych produktów. Nasz sklep powstał po to, aby gromadzić wiele wartościowych produktów w jednym miejscu i odpowiadać na zaobserwowane zapotrzebowanie opiekunów zwierząt, nie zapominając jednocześnie o wspomnianej już jakości produktów, która pozwala naszym pupilom cieszyć się dobrym zdrowiem.

Później postanowiliśmy zadbać o zdrowie wszystkich... Nie tylko królików i gryzoni...

I ta chęć w 2017 roku poszerzyła ofertę sklepu Elzonik.pl o wysokiej jakości, naturalne suplementy diety firmy Nature's Sunshine,  bardzo skutecznie pomagające w staraniach o dobrą kondycję organizmu. Suplementy, które w razie potrzeby sami stosujemy, jak i zalecamy na polu naszej drugiej działalności, którą jest kompleksowa analiza stanu zdrowia wykonywana za pomocą technik mikroskopowego badania żywej kropli krwi i biorezonansu, więc i o których skuteczności przekonaliśmy się nie tylko na własnej skórze.

Wszak wiadomo, że powinniśmy dbać nie tylko o naszych pupili, ale też o siebie, aby jak najdłużej móc cieszyć się nienagannym zdrowiem i samopoczuciem, i tym samym jak najdłużej istnieć w życiu istot nam bliskich. Ci, których mamy głęboko w sercu, na pewno będą szczęśliwi, widząc nas w dobrej kondycji i w pełni sił.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W pełni skierowaną do osób świadomych ważności zdrowia i zadowolenia z życia.

Osoby zainteresowane naszą działalnością na polu kompleksowej analizy stanu zdrowia zapraszamy na stronę:

 


 • Kontakt

   Adres e-mail: 

  elzoo.sklep@gmail.com

   

  (fot. właścicielka sklepu Elzonik - Katarzyna Zaborska - wraz ze swoją pierwszą szynszylą Migusiem)

   

  Telefon:  787-611-929

  czynny w godzinach dowozów (szczegóły poniżej), jeśli są elastyczne to od godz. 11.00 do 19.00, w innych godzinach preferowany kontakt poprzez adres e-mail, nasz Facebook lub dostępny na stronie formularz kontaktowy.

   

  Jesteśmy rodzinną firmą i aktualnie ze względu na opiekę nad naszą małą córeczką często nie mamy możliwości podjęcia rozmowy telefonicznej poza godzinami dowozów na terenie Wrocławia. Na wiadomości przesyłane drogą elektroniczną staramy się odpowiadać jak najszybciej, w każdej wolnej chwili.

   

 • Nasi specjaliści

  Chcesz poznać bliżej naszych szynszylowych specjalistów? 

   

  Koniecznie odwiedź ich Fanpage na FB:

   

  oraz nasz 

  zaszynszylowany kanał 

  pełen zarówno testów różnorodnych produktów, jak i materiałów z życia prywatnego naszych szynszyli :)

   

 • Koszty dostawy

  Koszty przesyłek kurierskich (paczka do 30 kg):

   

  KLIKNIJ TUTAJ - SPRAWDŹ NASZ CENNIK I STANDARDY

   

  Pamiętaj, że PRZESYŁKI KURIERSKIE DO WYBRANYCH PLACÓWEK POMAGAJĄCYCH ZWIERZĘTOM (realizowane raz w miesiącu, czasem częściej - wedle aktualnego zapotrzebowania) wysyłane są na koszt sklepu Elzonik.pl. Osoba pragnąca zakupić coś na potrzeby wybranego stowarzyszenia / wybranej fundacji nie ponosi kosztów wysyłki towarów do danej organizacji.

   

  Paczkomaty InPost 

  (paczka do 25 kg):

   

   

  PRZEDPŁATA:

   

  każda paczka = 9,95 zł, niezależnie od wartości zamówienia (OBNIŻKA z 13 zł)

   

  POBRANIE:

   

  paczka = 12,95 zł, niezależnie od wartości zamówienia (OBNIŻKA z 16,90 zł)

   

  Jeśli zamówienie nie zmieści się w jednej paczce, każda kolejna paczka = 10 zł (OBNIŻKA z 12 zł).

   

  Odbiór dla klientów z Wrocławia i okolic (ze szczególnym uwzględnieniem miasta SIECHNICE):

   

   

  1) Odbiór towarów w jednym z punktów odbioru osobistego (opcja możliwa przy zakupach towaru za min. 30 zł *): 0,00 zł

   

  * Wybór opcji odbioru osobistego w ramach akcji „Niedziela na Hubach" nie wymaga minimum cenowego.

   

  Wykaz punktów odbioru osobistego jest dostępny w zakładce Kontakt.

   

  2) Dowóz towarów pod wskazany przez klienta adres na terenie miasta Wrocław (inny od punktów odbioru osobistego):

   

  zakupy do 70 zł (włącznie) = 7 zł

   

  zakupy powyżej 70 zł = dowóz GRATIS!

   

  3) Dowóz towarów na terenie miasta Siechnice

   

  zakupy do 40 zł (włącznie) = 4 zł

   


  zakupy powyżej 40 zł = dowóz GRATIS!

   

  Możliwy bezpłatny odbiór zamówionych towarów (bez względu na wartość zamówienia) w budynku mieszkalnym zlokalizowanym przy ul. Staszica 6 w Siechnicach (po wcześniejszym umówieniu się).

   

   

  Możliwy dowóz towarów na tereny Kobierzyc i ich najbliższych okolic (szczegóły w zakładce Kontakt)

   

   

  @ Elektroniczna wysyłka bonów upominkowych @ - bezpłatnie!