• Koszty dostawy

  Koszty przesyłek kurierskich (paczka do 30 kg):

   

  KLIKNIJ TUTAJ - SPRAWDŹ NASZ CENNIK I STANDARDY

   

  Pamiętaj, że PRZESYŁKI KURIERSKIE DO WYBRANYCH PLACÓWEK POMAGAJĄCYCH ZWIERZĘTOM (realizowane raz w miesiącu, czasem częściej - wedle aktualnego zapotrzebowania) wysyłane są na koszt sklepu Elzonik.pl. Osoba pragnąca zakupić coś na potrzeby wybranego stowarzyszenia / wybranej fundacji nie ponosi kosztów wysyłki towarów do danej organizacji.

   

  Paczkomaty InPost 

  (paczka do 25 kg):

   

   

  PRZEDPŁATA:

   

  każda paczka = 9,95 zł, niezależnie od wartości zamówienia (OBNIŻKA z 13 zł)

   

  POBRANIE:

   

  paczka = 12,95 zł, niezależnie od wartości zamówienia (OBNIŻKA z 16,90 zł)

   

  Jeśli zamówienie nie zmieści się w jednej paczce, każda kolejna paczka = 10 zł (OBNIŻKA z 12 zł).

   

  Odbiór dla klientów z Wrocławia i okolic (ze szczególnym uwzględnieniem miasta SIECHNICE):

   

   

  1) Odbiór towarów w jednym z punktów odbioru osobistego (opcja możliwa przy zakupach towaru za min. 30 zł *): 0,00 zł

   

  * Wybór opcji odbioru osobistego w ramach akcji „Niedziela na Hubach" nie wymaga minimum cenowego.

   

  Wykaz punktów odbioru osobistego jest dostępny w zakładce Kontakt.

   

  2) Dowóz towarów pod wskazany przez klienta adres na terenie miasta Wrocław (inny od punktów odbioru osobistego):

   

  zakupy do 70 zł (włącznie) = 7 zł

   

  zakupy powyżej 70 zł = dowóz GRATIS!

   

  3) Dowóz towarów na terenie miasta Siechnice

   

  zakupy do 40 zł (włącznie) = 4 zł

   


  zakupy powyżej 40 zł = dowóz GRATIS!

   

  Możliwy bezpłatny odbiór zamówionych towarów (bez względu na wartość zamówienia) w budynku mieszkalnym zlokalizowanym przy ul. Staszica 6 w Siechnicach (po wcześniejszym umówieniu się).

   

   

  Możliwy dowóz towarów na tereny Kobierzyc i ich najbliższych okolic (szczegóły w zakładce Kontakt)

   

   

  @ Elektroniczna wysyłka bonów upominkowych @ - bezpłatnie!

   

Królewski bon pomocowy na kwotę 50 zł Zobacz większe

Tylko online

Królewski bon pomocowy na kwotę 50 zł

Nowy produkt

50 zł to nie lada kwota! Dzięki niej można naprawdę sporo zdziałać i sporo dobroci kupić. Chciałbyś tę kwotę przekazać potrzebującym podopiecznym Fundacji Królewskiej, aby wolontariusze mogli zakupić dzięki niej artykuły, których akurat zwierzaki potrzebują? Dzięki nam możesz to zrobić! :) Więcej szczegółów znajdziesz w opisie bonu.

Więcej szczegółów

49,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

KRÓLEWSKIE BONY POMOCOWE

zakup dla Fundacji / realizacja przez Fundację

 

Bonów pomocowych nie należy dodawać do swojego osobistego zamówienia, jeśli tylko jako sposób dostawy wybierają Państwo przesyłkę kurierską lub dowóz na wskazany adres na terenie Wrocławia i okolic, których koszt uzależniony jest od wartości zrobionych zakupów. Jeśli jednak Państwo to zrobią, muszą mieć Państwo na uwadze, że - mimo iż system może obniżyć koszty wysyłki ze względu na wartość zamawianego bonu - tak naprawdę koszty dostawy towarów nie ulegają obniżeniu z tytułu zakupu bonów. Bony nie są bowiem towarem samym w sobie, a jedynie swojego rodzaju środkiem płatniczym, który w przyszłości zostanie wykorzystany przez Fundację Królewską na zakup towarów i nie zawiera narzutu, mogącego pozwolić na częściowe porycie kosztów wysyłki, jakie sklep ponosi za Państwa paczkę.

 

Bon elektroniczny stanowi osobną przesyłkę, a produkty dostępne w sklepie Elzonik.pl fizycznie - osobną, tak więc, jeśli zrobią Państwo w sklepie zamówienie na towary o łącznej wartości wynoszącej 130,01 zł i dodadzą do tego elektroniczny bon o wartości 50 zł, to mimo tego, że system nie naliczy kosztów wysyłki kurierskiej za Państwa zamówienie, będziecie Państwo musieli zapłacić także obowiązujący koszt wysyłki dla towarów o wartości 130,01 zł - tj. 6,50 zł w przypadku przedpłaty oraz 11,50 zł w przypadku wysyłki pobraniowej. Co innego, jeśli zamówią Państwo towary o łącznej wartości uprawniającej do bezpłatnej przesyłki kurierskiej. W przypadku dowozów realizowanych przez skep Elzonik.pl zasada jest dokładnie taka sama.

 

Mogą Państwo również swobodnie dodawać bony do zamówień na paczkomaty InPost, gdyż ich cena jest stała :)

 

 W przypadku zakupu samych bonów należy wybrać opcję wysyłki: Elektroniczna wysyłka bonów upominkowych / pomocowych @w przypadku zakupu bonów i towarów dla Fundacji Królewskiej można również swobodnie wybrać opcję „Przesyłka towarów dla FUNDACJI KRÓLEWSKIEJ".

 

Ważne informacje dotyczące bonów:

 

Ad. 1) Królewskie bony pomocowe są dobrowolnym darem od klientów sklepu Elzonik dla Fundacji Królewskiej. Aby uniknąć nadużyć w zakresie ich rozprzestrzeniania, to sklep Elzonik przesyła elektroniczne bony pomocowe na adres e-mail Fundacji (raz w miesiącu w dokumencie .pdf, wraz z podsumowaniem środków pieniężnych przekazanych na zakupy).

 

Ad. 2) Bony pomocowe przekazywane są do Fundacji w drugiej połowie miesiąca (do 22 dnia każdego miesiąca), a towary na ich mocy zakupione dołączane są do towarów zakupionych samodzielnie przez klientów i są wysyłane łącznie. Bony przeznaczane są na zakup wyłącznie towarów - koszt wysyłki paczki do Fundacji Królewskiej ponosi sklep Elzonik (jeżeli towary nie zmieszczą się w jednej paczce, szczegóły dostawy ustalane są z Fundacją indywidualnie).

 

Ad. 3) Niewykorzystane w danym miesiącu środki pieniężne wynikające z wartości bonów, przechodzą na miesiąc następny.

 

Ad. 4) W przypadku reklamacji / zwrotu towaru opłaconego za pomocą bonu przez Fundację, wystawiamy dla Fundacji bon o wartości zwracanego towaru.

 

Ad. 5) Każdy bon pomocowy opatrzony jest formułką „Dla Fundacji Królewskiej od ..." w wykropkowane miejsce wstawiamy imię darczyńcy i miasto podane przez niego w Formularzu zamówienia (jeżeli zostało ono podane, jeśli nie - podajemy imię i pierwszą literę nazwiska). W przypadku chęci zmiany formuły na niestandardową, prosimy o kontakt :)

 

 

2015-09-19, 9:03:02 PM

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Królewski bon pomocowy na kwotę 50 zł

Królewski bon pomocowy na kwotę 50 zł

50 zł to nie lada kwota! Dzięki niej można naprawdę sporo zdziałać i sporo dobroci kupić. Chciałbyś tę kwotę przekazać potrzebującym podopiecznym Fundacji Królewskiej, aby wolontariusze mogli zakupić dzięki niej artykuły, których akurat zwierzaki potrzebują? Dzięki nam możesz to zrobić! :) Więcej szczegółów znajdziesz w opisie bonu.

Produkty powiązane

 • Nasi specjaliści

  Chcesz poznać bliżej naszych szynszylowych specjalistów? 

   

  Koniecznie odwiedź ich Fanpage na FB:

   

  oraz nasz 

  zaszynszylowany kanał 

  pełen zarówno testów różnorodnych produktów, jak i materiałów z życia prywatnego naszych szynszyli :)

   

 • Kontakt

   Adres e-mail: 

  elzoo.sklep@gmail.com

   

  (fot. właścicielka sklepu Elzonik - Katarzyna Zaborska - wraz ze swoją pierwszą szynszylą Migusiem)

   

  Telefon:  787-611-929

  czynny w godzinach dowozów (szczegóły poniżej), jeśli są elastyczne to od godz. 11.00 do 19.00, w innych godzinach preferowany kontakt poprzez adres e-mail, nasz Facebook lub dostępny na stronie formularz kontaktowy.

   

  Jesteśmy rodzinną firmą i aktualnie ze względu na opiekę nad naszą małą córeczką często nie mamy możliwości podjęcia rozmowy telefonicznej poza godzinami dowozów na terenie Wrocławia. Na wiadomości przesyłane drogą elektroniczną staramy się odpowiadać jak najszybciej, w każdej wolnej chwili.

   

 • Godziny dowozów

   

  Przed dostawą zamówień zawsze kontaktujemy się z klientem w celu uzgodnienia dogodnego terminu dostawy.

   

  13-14.02.2019

  godz. 12.00-20.00

   

  15.02.2019

  godz. 09.00-13.00

   

  16.02.2019 (SOBOTA)

  godz. 10.00-12.00

    

   

  „NIEDZIELA NA HUBACH" - 17.02.2019

  (odbiór w okolicach Dworca Głównego PKP)

   

  godz. 14.00-20.00 po wcześniejszym złożeniu dyspozycji* najpóźniej do godz. 12.00 POPRZEDZAJĄCEGO dnia (infolinia w niedzielę czynna wedle potrzeby dla tych klientów, którzy zgłoszą chęć odbioru towaru w tym dniu), płatność wyłącznie gotówką lub poprzez przedpłatę na konto (wystarczy okazać potwierdzenie zlecenia przelewu).